Generalnie gadżety reklamowe to temat rzeka i wydawać by się mogło, ze już wszystko o nich napisano i powiedziano. Na www.gadzetownik.com.pl znajdziesz inspiracje w temacie, co jeszcze możesz wykorzystać jako biurowe gadżety w służbie reklamy.

Każdy gadżet może być prosty, a zarazem stylowy. Zwykły nie znaczy byle jaki. Największy atut przedmiotu to jego prostota, jak mówi stara prawda.

Najczęstsze gadżety reklamowe

Każdy klient lub być obdarowany i jest to zgodne z ludzką naturą. Wszyscy się cieszą, gdy dostaną choć małą rzecz za darmo. Najczęściej są to plastikowe lub metalowe długopisy z nadrukiem, różne rodzaje smyczy, często dostajemy efekciarski pendrive. Większość z nas na pewno polubi ołówki reklamowe lub designerskie pudełeczka na pinezki lub spinacze.

A dla specjalnych klientów…

Tu też jest wybór. Długopis z grawerem Parker, eleganckie długopisy do tabletów, doskonałe gadżety dla ludzi biznesu. Na pewno wzbudzą podziw w otoczeniu obdarowanego, czyli zainteresowanie. A to przełoży się na dokładne obejrzenie, sprawdzenie logo i poszukanie informacji o firmie, która rozdaje takie gadżety reklamowe…oczywiście stałym i wyjątkowym kontrahentom. Taki rodzaj gadżetu zdziała więcej niż kilka reklam telewizyjnych.