Planowanie kampanii reklamowej nie musi być drogie. Trzeba jedynie wykorzystać najlepsze gadżety reklamowe w przystępnej cenie. Jak to zrobić? Gdzie szukać takich gadżetów? O tym w dzisiejszym artykule.

Szukamy miejsca zakupu

Zakupować można zarówno w Internecie, jak i w stacjonarnych sklepach i agencjach reklamowych. Najważniejsze jest porównanie cen i jakości nadruku. Kolejnym krokiem natomiast jest określenie naszego zapotrzebowania. W końcu gadżety reklamowe mają ceny różne zależnie od ich ilości i skomplikowania nadruku. Nie powinniśmy wszakże wybierać produktów specjalnie drogich, bo wiele z nich trafi do kompletnie niezainteresowanych ludzi. Gotowe zapytanie rozsyłamy do agencji.

Dobre wybory

Najlepszym wyborem jest zawsze długopis. To uniwersalne urządzenie o dużym potencjale. Kolejny warte uwagi są zapalniczki. Nie tylko nałogowi palacze potrzebują wszakże konkretnych źródeł ognia i chętnie je eksponują. Klucze natomiast nie obędą się bez breloka. Do tego dodać można inne atrakcyjne elementy, które to przykuwają wzrok takie jak chociażby smycze reklamowe. Przykłady można mnożyć w nieskończoność, a pomocna w wyborze może być oferta agencji w postaci katalogu online lub tego publikowanego w sposób papierowy. Ponadto uwagę musimy zwrócić także na jakość materiału użytego do wyprodukowania naszego gadżetu przez agencję, drukarnię lub po prostu fabrykę. Ma ona bardzo wielkie znaczenie dla trwałości gadżetu, który to naprawdę może przetrwać wiele lat dumnie reprezentując nas przed potencjalnym klientem.