Kiedy chodzi o przenoszenie danych z jednego miejsca w drugie, to podstawowymi naszymi środkami do tego są pendrive. Korzystanie z nich jest nie tylko wygodne, ale również tanie. Jeden pendrive może być wykorzystywany dziesiątki a nawet setki razy. To wszystko powoduje, że ten nośnik danych opanował świat.

Pendrive na prezent i jako gadżet reklamowy

Decydując się na wybór takiego produktu na prezent możecie oczekiwać wielu możliwości personalizacji. Jest to świetna sprawa, gdyż pendrive z grawerem to możliwość dowolnego napisu i dedykacji, a także logo. Różne obudowy pendrive to kolejny powód, dla którego to naprawdę można idealnie dopasować jego wygląd do osoby obdarowanej lub po prostu do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Ceny na rynku

Jeśli mówimy o pendrive z grawerem, to ceny są naturalnie zależne od rodzaju obudowy, a także ilości zakupowanych sztuk. Pojemność to kolejny wyznacznik brany pod uwagę podczas wyceny. Jednostkowy zakup to wydatek około trzydziestu złotych za średniej wielkości pamięć 16 GB w najprostszej obudowie metalowo-gumowej. Droższe są natomiast bardziej wymyślne rodzaje, które to wyglądają bardzo profesjonalnie. Będą one pasowały na prezent nawet dla bardzo eleganckich i bogatych ludzi, którzy z pewnością docenią nasz prezent.  Można również zdecydować się na zakupy hurtowe. W przypadku identycznego graweru dla całej partii jest to nawet szansa na zapłacenie mniej niż dziesięć złotych za sztukę. Jeszcze tańsze jest drukowanie na plastikowych pendrive.